Login Home Facebook Twitter

Lesgroepen voorjaar en zomer

 

Hieronder zijn de lesgroepen opgenomen. Vragen over indeling? Stuur een mail naar .

Er zijn in totaal 13 lessen, de lessenreeks start de week van 1 april, de laatste les is in week 36. Week 37 is een inhaalweek als lessen zijn uitgevallen door weersomstandigheden.

Let op: er is geen les in week 18 en 26

Indeling zomerlessen 2019


Maandag - Lesprogramma start 1 april

16:00 - 17:00 Kim  
 
Naam
Buisman, Tika
Donk, Julian v.d.
Peereboom Voller, Isabel

  Dekker, Storm
  Suijkerbuik, Manu
  Steenart, Jip

 
   
16:30 - 18:00 Jos

 
   

Dinsdag - Lesprogramma start 2 april

17:00- 18:30 Jos Baan 3 4 5
17:00 -18:30 Jos Baan 8 9 10



     

Woensdag - Lesprogramma start 3 april  

14:00 - 15:00 Kim 14:00 - 15:00 Naomi  
Naam
Demange, Lina
Noort, Jasmijn van den
Nugteren Soler, Sophie
Steenaert, Jip

 Thissen, Anne
 Pritz, Norelile
 Waayer, Maartje
 Utkovska, Petar

Naam
-- Geen vermeldingen --

 Munster van, Jiles
 Hel van der, Fenna
 Coulard, Odette

 
 
     
15:00 - 16:00 Kim


Naam
Ophorst, Féline
Peijpers, Olivia
Pers, Gabriël
Pritz, Marende
Sebel, Dion
Steenaert, Polle
Tasseron, Kiki


     
16:00 - 17:00 Kim

 
Naam
Brown Nugteren, Mick
Haan, Guusje de
Heer, Anna de
Ophorst, Denver
Schaeffer, Luca
Schats, Leander
Schulz, Manu
Wels, Nicolai
   
     
17:00 - 18:00 Kim
 17:00 - 18:00 Felix
 
Naam
Bekel, Luna
Beuker, Fayeline
Horst, Philippine van der
Sterrenburg, Zosja
Utkovska, Mila
Veer, Saar van het
Zingler, Imke

 Woeziek, Liz
 
Naam
Loo, Lizzy van
Mulder, Maud
Sebel, Matthijs
Thissen, Erik
Waayer, Nynke
Zingler, Imke

 Nuss, Julian

 


Donderdag - Lesprogramma start 4 april

16.00 - 17.00
Thimo + Felix

17.00 - 18:00
Thimo + Felix
17:00 -18:30
Jos
Naam
Abbas, Signe
Collard, Lou
Helms, Ivar
Hoogerwerf, Marcus
Plat, Elmer

 Plat, Fedde
Naam
Carayon, Clement
Heerschap, Ruio
Klaasse, Rutger
Klaasse, Jordi
Kuipers, Kye
Spaans, Rick
Thierry, Aaron
Tsang, Alan

  Fanayte, Alan
  Boudreault, Jonathan




Vrijdag - Lesprogramma start 5 april

16:00 - 17.00  Felix 17.00 - 18.00 Felix 18.00 - 19:00 Felix
Naam
Hartog, Roel
Koot, Dexter
Lange, Giel de
Nederlof, Indy
Rijn Ferreira, Zee van
Thissen, Mark
Zoelen, Alexander van
Naam
Hardt, Victor von der 
Kirchhoff, Christian
Marinao Llama, Emilia
Meckel, Gustav
Simon, Sofia
Simon, Chris
Zingler, Jort

 Jansen, Sara
Naam
Brown Nugteren, Benno
Dijk, Jonas van
Kuipers, Finn 
Rogier, Maxime
Smolders, Pleun
Spaans, Kirsten
Stappershoef, Gijs van
Sternisko, Noah
Sternisko, Jona
Zwart, Marleen de
     
 17:00 - 18:30 Jos



16.00 - 17.00 Vincent
Naam
-- Geen vermeldingen --
Naam
-- Geen vermeldingen --
Naam
-- Geen vermeldingen --
Naam
-- Geen vermeldingen --
Naam
-- Geen vermeldingen --

Ogenblik a.u.b. ...