Login Home Facebook Twitter

Lesgroepen Junioren zomer

De lessen voor Junioren worden op iedere middag, behalve in het weekend, gegeven tussen 16:00 en 19:00 uur.

 

Weten wanneer er wel of geen les is? Bekijk de leskalender


Indeling zomerlessen 2018


Maandag - Lesprogramma start 9 april

16:00 - 17:00 Kim  
Naam
Buisman, Tika
Goldmann, Eva
Haan, Guusje de
Peereboom Voller, Isabel
Thoms, Tenzin
Weijl, Zoë
 
   
16:30 - 18:00 Jos
Naam
Bleijenberg, Storm
Crone, Pepijn
Glaser, Manuk 
Gouw, Moss de
Nooren, Quinten
Pieterse, Tibo
Schilders, Esben
Smolders, Niels
Tjien A Fat, Shae
 
   

Dinsdag - Lesprogramma start 3 april

17:00- 18:30 Jos Baan 3 4 5
17:00 -18:30 Jos Baan 8 9 10

Naam
Bank, Sam
Bank, Daan
Beljaars, Yeslin
Bos, Jorn
Capellen, Scott van der
Hoogendam, Naomi
Lammers, Laurens
Nooy van der Kolff, Jip
Pronk, Lennart
Thierry, Thijs
Veraart, Justus
Vogelsang, Erika
Naam
Gal, Milan
Groen, Jade
Hennion, Blaise
Hoekstra, Bouke
Nooy van der Kolff, Ockje
Savarzeix, Antoine
Schaling, Noah
Snelten, Hein
Spaans, Matthijs
Visser, Sep de
Visser, Timo de
 
     

Woensdag - Lesprogramma start 4 april  

16:00 -17-00Thimo 17:00 -18-00 Kim    
Naam
Boots, Benjamin
Hartog, Roel
Ibarretxe, Aingeru
Lange, Giel de
Plank, Felix
Pool, George
Quelavoine, Émilie
Tsang, Alan
Wörsdörfer, Olaf
Zoelen, Alexander van
Naam
Heerschap, Ruio
Quelavoine, Thibault
Rempt, Wytse
Rogier, Maxime
Savarzeix, Guillome
Vierling, Marcel


 


Donderdag - Lesprogramma start 5 april

  17.00 - 18:00 Thimo 17:00 -18:30 Jos
Naam
-- Geen vermeldingen --
Naam
Edery, Tristan
Egdom, Daniël van
Hoelscher, Lev
Hoorn, Linde 
Kirchhoff, Christian
Kortekaas, Ronny
Ledeboer, Ziggy
Simon, Chris
Spaans, Rick
Thierry, Aaron
Verheijen, Kai
Vierling, Mariana
Naam
Bank, Sam
Bank, Daan
Beljaars, Yeslin
Bos, Jorn
Darnold, Julia-Star
Friend, Jay
Hoogendam, Kirsten
Hoogendam, Naomi
Lock, William
Thierry, Thijs
Vis, Rens van der
Vrancken Peeters, Anouck



Vrijdag - Lesprogramma start 6 april

16:00 - 17.00 Kim + Felix 17.00 - 18.00 Felix 18.00 - 19:00 Felix
Naam
Kuipers, Finn 
Pieterse, Tibo
Spaans, Kirsten
Sternisko, Jona
Thierry, Guusje
Naam
Brown Nugteren, Benno
Hardt, Victor von der
Koot, Dexter
Marinao Llama, Emilia
Nederlof, Indy
Rijn Ferreira, Zee van
Simon, Sofia
Winden, Marko van
Naam
Dijk, Jonas van
Ende, Fleur van der
Saint Méloir, Mathilde de
Smolders, Pleun
Stappershoef, Gijs van
Sternisko, Noah
Zwart, Marleen de
     
 17:00 - 18:30 Jos

Naam
Friend, Jay
Gal, Milan
Groen, Jade
Groen, Kai
Groen, Mats
Hoekstra, Bouke
Mikkelsen, Cian
Nooy van der Kolff, Ockje
Schaling, Noah
Snelten, Hein
Spaans, Matthijs
Stolz, Yannick

16.00 - 17.00 Vincent
Naam
-- Geen vermeldingen --
Naam
-- Geen vermeldingen --
Naam
-- Geen vermeldingen --
Naam
-- Geen vermeldingen --
Naam
-- Geen vermeldingen --

Ogenblik a.u.b. ...