Login Home Facebook Twitter

Lesgroepen Junioren zomer

De lessen voor Junioren worden op iedere middag, behalve in het weekend, gegeven tussen 16:00 en 19:00 uur.

 

Weten wanneer er wel of geen les is? Bekijk de leskalender


Indeling zomerlessen 2017


Maandag - Lesprogramma start 3 april

17:00 - 18:00 Thimo 18:00 - 19:00 Kim
Naam
Dijk, Jonas van
Rempt, Ties
Rogier, Maxime
Roos, Bas de
Naam
Hoorn, Floor
Schaap, Gwen
Segers, Teddy
Zwart, Marleen de
 
   
17:00 - 18:30 Jos
Naam
Bleijenberg, Storm
Crone, Pepijn
Djapic, Marina
Glaser, Kaj 
Glaser, Manuk 
Gouw, Moss de
Schilders, Esben
Smolders, Niels
Tjien A Fat, Shae
 
   

Dinsdag - Lesprogramma start 4 april

17.00- 18.00 Thimo 17:00- 18:30 Jos + Kim 17:00 -18:30 Kim + Jos
Naam
Heerschap, Ruio
Looijestijn, Cris
Pavlovic, Sebas
Rempt, Wytse
Naam
Bos, Jorn
Capellen, Scott van der
Darnold, Julia-Star
Hoogendam, Kirsten
Lammers, Laurens
Nooy van der Kolff, Jip
Pronk, Lennart
Schrijver, Lars
Spaapen, Corneill
Veraart, Justus
Verbaan, Boy
Vrancken Peeters, Anouck
Naam
Bank, Sam
Bank, Daan
Groen, Jade
Nooy van der Kolff, Ockje
Schaling, Noah
Snelten, Hein
Spaans, Matthijs
Thierry, Thijs
Visser, Sep de
Visser, Timo de
 
     

Woensdag - Lesprogramma start 5 april  

16:00 -17-00 Kim 17:00 -18-00 Vincent 18:00 - 19.00 Vincent  
Naam
Edery, Tristan
Faneyte, Cleo
Hartog, Roel
Kreissl, Nikolas
Lichtenhahn, Nick
Marcu, Monica
Marcu, Miruna
Rijn Ferreira, Zee van
Tsang, Alan
Naam
Boots, Benjamin
Gervais, Eleonore
Graeven, Côme
Ibarretxe, Aingeru
Plank, Felix
Quelavoine, Émilie
Wörsdörfer, Olaf
Zoelen, Alexander van

Naam
Gervais, Martin
Hartog, Iris
Kam, Diaz
Leneveu, Alexandre
Quelavoine, Thibault
Savarzeix, Guillome
Terlingen, Margje
Thierry, Aaron
Verploeg, Maud
Vierling, Marcel
Vries, Anna Rose de
 


Donderdag - Lesprogramma start 6 april

16:00 - 17:00 Thimo 17.00 - 18:00 Thimo 17:00 -18:30 Jos +Thimo
Naam
Ball Garmendia, Nikolas 
Hardt, Victor von der
Helfrich, Gijs
Kam, Jasmijn
Pieterse, Tibo
Veen, Annaïs van
Verheijen, Kai
Winden, Marko van
Naam
Aareleid, Mattias
Brabers, Mark
Loiselet, Vincent
Tarodi, Viktor
Vierling, Mariana
Waveren, Max van
Naam
Bos, Jorn
Capellen, Scott van der
Darnold, Julia-Star
Hoogendam, Kirsten
Lammers, Laurens
Nooy van der Kolff, Jip
Pronk, Lennart
Schrijver, Lars
Veraart, Justus
Verbaan, Boy
Vrancken Peeters, Anouck



Vrijdag - Lesprogramma start 7 april

16:00 - 17.00 Kim + Felix 17.00 - 18.00 Felix 18.00 - 19:00 Felix
Naam
Brabander, Ties
Gouda, Yannick
Hoorn, Linde 
Kuipers, Finn 
Nooren, Quinten
Schlamp, Christoph
Spaans, Kirsten
Sternisko, Noah
Thierry, Guusje
Naam
Batoian, Jan
Bousquet, Alexandre
Koot, Dexter
Nederlof, Indy
Schlamp, Simon
Solsona Boldu, Sasha
Naam
Bosch, Marnix
Ende, Fleur van der
Marcu, Bianca
Nooren, Yikke
Saint Méloir, Mathilde de
Smolders, Pleun
Stappershoef, Gijs van
Zwart, Marleen de
     
 17:00 - 18:30 Jos + Thimo

Naam
Bank, Sam
Bank, Daan
Groen, Jade
Groen, Kai
Groen, Mats
Hennion, Max
Lock, William
Mikkelsen, Cian
Nooy van der Kolff, Ockje
Schaling, Noah
Snelten, Hein
Spaans, Matthijs
Stolz, Yannick
Thierry, Thijs

16.00 - 17.00 Vincent
Naam
-- Geen vermeldingen --
Naam
-- Geen vermeldingen --
Naam
-- Geen vermeldingen --
Naam
-- Geen vermeldingen --
Naam
-- Geen vermeldingen --

Ogenblik a.u.b. ...