Login Home Facebook Twitter

Adressen

Berkenbosch Blokstraat 20
2586 HG Den Haag
Postbus 84122
2508 AC Den Haag

Tel 070-355 98 49 
Fax 070-355 30 40

E-mailadressen
Algemene informatie over de vereniging info@demetselaars.nl
Ledenadministratie ledenadministratie@demetselaars.nl
Jeugdzaken jeugd@demetselaars.nl
Berichten voor de Evenementen commissie evenemets@demetselaars.nl
Berichten voor de Mets Open mets.open@demetselaars.nl
Bericht voor de Clubkampioenschappen clubkampioenschappen@demetselaars.nl
Berichten voor de Webmaster communicatie@demetselaars.nl
Tennislessen lessen@demetselaars.nl
Sponsoring sponsoring@demetselaars.nl
Competitie zondag en eredivisie

erik.schwarz@demetselaars.nl

Competitie dinsdag,vrijdag en zaterdag   

hein.snelten@demetselaars.nl


Berichten voor het bestuur
Maarten Went, voorzitter maarten.went@demetselaars.nl
Wim Gottenbos, secretaris wim.gottenbos@demetselaars.nl
Jan Fetter, penningmeester jan.fetter@demetselaars.nl
Sylvia den Heijer, jeugd sylvia.den.heijer@demetselaars.nl
   
Ivo Pols, parkdirecteur ivo.pols@demetselaars.nl

Ogenblik a.u.b. ...